Inter Cars FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ???

+3
rolands
mikib
Miki
7 posters

Goto down

Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ??? Empty Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ???

Odoslať  Miki Št marec 20, 2008 10:56 pm

Ja používam čierne ! pirat

Miki

Počet príspevkov : 35
Registration date : 19.03.2008

Návrat hore Goto down

Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ??? Empty Re: Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ???

Odoslať  mikib Št marec 20, 2008 11:06 pm

toto je tema, kde sa budu nazory asi dost rozchadzat. na kazdom aute sa moze jedna guma spravat uplne inak a kazdy vyrobca ma dobru vybornu gumu a uplne zlu gumu...
jo a tiez zalezi, co od gumy chceme... Smile

mikib

Počet príspevkov : 92
Registration date : 19.03.2008

Návrat hore Goto down

Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ??? Empty ree: miki

Odoslať  rolands Pi marec 21, 2008 12:14 am

a ked zozenieme ruzove das ich na saxo????

BUDES URCITE INN

rolands

Počet príspevkov : 32
Age : 47
Registration date : 18.03.2008

Návrat hore Goto down

Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ??? Empty Re: Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ???

Odoslať  mikib Pi marec 21, 2008 12:41 am

roland, moc by som nevymyslal, lebo moze sa stat, ze ti zazvoni telefon, CLIP ti povie, ze vola miki, zdvihnes a da ti ulohu zohnat ruzove gumy... Very Happy

mikib

Počet príspevkov : 92
Registration date : 19.03.2008

Návrat hore Goto down

Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ??? Empty Re: Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ???

Odoslať  mikib Pi marec 21, 2008 12:56 am

btw, neviem, podla mna je vacsina michelin dobre drevena guma... Smile vydrzi do bezvedomia km, ale tomu zodpoveda aj grip... ja som skusil vela gum... na felde sa mi osvedcili na seriove jazdenie falken SN828... maksia zmes, drzala, aj na vode bola fajn.. asi pojdem znova do toho... zas na 452 a 512 FALKENY som pocul veeelmi zle.... na zimu BfGoodrch 2T/A... ale to su "smiesne" rozmery pneu... 607 a prve zimne piloty od michelinu-cisty beton... uz sa tusim ani nerobia... ALPIN A3 a LM 25 od bridge-uz na dotyk rozdiel... A3 je vraj z nejakej slnecnice palena ci z coho nejaka speci zmes z oleja na km vykon... lenze km a grip maju nepriamu zavyslost :-) ale.... ako som uz povedal alpin A3 na passate sa bude asi uplne inak spravat, ako na impreze, kde je multilink, 4x4 a podobne...

mikib

Počet príspevkov : 92
Registration date : 19.03.2008

Návrat hore Goto down

Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ??? Empty Re: Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ???

Odoslať  Miki So marec 22, 2008 2:32 am

najlepsia guma co som mal bola Michelin SX GT, velká škoda že ich už nerobia.
Celkom mi sedia GY F1 ale len na predku, na zadku s tu gumou vobec nie som spokojny, neviem preco ale zadok je dost labilny a nedrží.

Prekvapili ma tie Toyo 888, som zvedavy kolko taka guma vydrzi, ak to prezije cca 12-15tis km normlanej jazdy tak asi viem do ktorych gum pojdem najblizsie

Miki

Počet príspevkov : 35
Registration date : 19.03.2008

Návrat hore Goto down

Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ??? Empty Re: Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ???

Odoslať  autoholik Ut marec 25, 2008 5:49 pm

Tak posielam moj prvy prispevok Very Happy Very Happy
Tuto sezonu som kupil Conti EcoContact EP 155/65r13 Smile .
predtym som mal katastrofalny matador,takze mam rozdiel viac nez badatelny Cool
autoholik
autoholik

Počet príspevkov : 43
Registration date : 25.03.2008

Návrat hore Goto down

Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ??? Empty toyo

Odoslať  GGabo Ut apríl 15, 2008 7:02 pm

Toyo 888 toto je super pneu ale iba za tepleho slnecneho dna akonahle spadnu dve tri kvapky dazda na asfalt sa to sprava ako na lade a nevies ako ubrat a rychlo prezuvat na bezne jazdenie UPLNE nesposobile!! a na pirelli P zero nero asi momentalne nema ziadna pneumatika okrem bridgestone RA 50 ci ako sa vola ostatne su uz o kategoriu slabsie pneumatiky

GGabo

Počet príspevkov : 8
Registration date : 15.04.2008

Návrat hore Goto down

Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ??? Empty Re: Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ???

Odoslať  paviel13 Po júl 14, 2008 11:29 am

Zdravím.... Ja som si kúpil na toto leto pneu značky Marangoni v dezéne Verso ( viac na http://www.marangonityre.sk/pneumatiky.php?id=16 ) a som s nimi nad mieru spokojný... Výborne držia na ceste a to nielen na suchej ale aj mokrej a vôbec nehučia Very Happy .... Viac na www.pneustore.eu

paviel13

Počet príspevkov : 1
Registration date : 14.07.2008

Návrat hore Goto down

Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ??? Empty Pneumatiky

Odoslať  Jozefína Krátka St máj 12, 2010 1:10 pm

Ahojte, ja som si zakúpila na túto sezónu pneumatiky značky Barum. Pred tým som mala Matador. Bola som spokojná aj s nimi, ale chcela som vyskúšať niečo iné a našla som ich za vynikajúcu cenu prostredníctvom supernakup.sk. Odporúčam.

http://www.supernakup.sk/kategorie/najlacnejsi-tovar/pneumatiky-pre-osobne-automobily-autopneuplus-sk-/703/0--vsetko/produkty-podla-nazvu/od0do10.html

Jozefína Krátka

Počet príspevkov : 1
Registration date : 12.05.2010

Návrat hore Goto down

Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ??? Empty Re: Aké pneumatiky sú pre Vás najlepšie ???

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.