Inter Cars FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

talianske auta?

2 posters

Goto down

talianske auta? Empty talianske auta?

Odoslať  autoholik Št marec 27, 2008 6:20 pm

co na ne vravite? Ja ako majitel a dlhorocny uzivatel viacerych Fiatov mozem povedat, ze za tu cenu su absolutne skvele a pred nimi rozhodne nie su nemci, francuzi ani ine europske auta, ale jedine japonci. moja skusenost je, ze 80 percent majitelov je 100 percent spokojnych. a ludia, ktori v talianskom aute v zivote nesedeli len kydaju a kydaju.
Ina kava je este Alfa a Lancia. tam to je s kvalitou naozaj o kusok horsie, ale tiez si myslim, ze to horsie ako francuzi nebude.
Vas nazor? Mate nejaky sucastny taliansky "povoz" alebo patrite k ludom co od cias Una na Fiat len nadavaju?
autoholik
autoholik

Počet príspevkov : 43
Registration date : 25.03.2008

Návrat hore Goto down

talianske auta? Empty Re: talianske auta?

Odoslať  GGabo Ut apríl 15, 2008 7:22 pm

ja prave naopak nadavam od cias teda od 1997 a hore su to hnoje co talian to hnoj a to hovorim ze su lepsie ako renalt to uz ani napisat neviem ten nazov :DD ale talian je ze kym odstranis jednu poruchu tak mas znova inu poruchu a mozes odznova pekne. nie talian bude stale talian proste nem dobre nieje nad vw audi seat skoda koncern alebo ako pisete japonec ale iba niektore uz aj tam to ide o zarobok teda maximalny a kvalita bokom

GGabo

Počet príspevkov : 8
Registration date : 15.04.2008

Návrat hore Goto down

talianske auta? Empty Re: talianske auta?

Odoslať  autoholik St apríl 16, 2008 8:48 am

jasneee, vw a nic ine Laughing Laughing ...klasicky nazor typickeho slovaka. konzervativneho, ktory je masirovany recami "kamarat kamarata povedal" Smile vsetky diely nato stoja tucet penazi a o servise ani nehovorim... samozrejme toto len za prepdokladu, ze ti to auto neukradnu Very Happy Very Happy Very Happy
keby som mal skusenost s jednym talianom tak ani neceknem, ale tych aut mi uz preslo cez ruky 5 a vsetko OK Wink
...uplna idilka, ked na krizovatke za sebou stoja 4 rovnake, strieborne tuctove auta ktore zvukom verne napodobnuju traktor Very Happy To je sen kazdeho motoristu mat take auto...
autoholik
autoholik

Počet príspevkov : 43
Registration date : 25.03.2008

Návrat hore Goto down

talianske auta? Empty Re: talianske auta?

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.