Inter Cars FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči

4 posters

Goto down

všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči Empty všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči

Odoslať  rolands So marec 22, 2008 1:33 am

hm prečo?

rolands

Počet príspevkov : 32
Age : 47
Registration date : 18.03.2008

Návrat hore Goto down

všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči Empty Re: všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči

Odoslať  Miki So marec 22, 2008 2:41 am

porobili niektoré fantastické autá, S2000, CTR, ITR - to sú tie cenové ako tak dostupné. Dalsie legendy ako Skyline a iné, vedel by som si vybrať ....

Miki

Počet príspevkov : 35
Registration date : 19.03.2008

Návrat hore Goto down

všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči Empty Re: všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči

Odoslať  mikib Ne marec 23, 2008 12:26 am

nieco na tom bude...

mikib

Počet príspevkov : 92
Registration date : 19.03.2008

Návrat hore Goto down

všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči Empty Re: všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči

Odoslať  mikib Ne marec 23, 2008 12:30 am


mikib

Počet príspevkov : 92
Registration date : 19.03.2008

Návrat hore Goto down

všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči Empty Re: všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči

Odoslať  rolands Št marec 27, 2008 10:23 pm

moja asi naklepsia skusenost s autom (jazdil som asi 10 aut) bol Nissan primera p10 2,0l16v, mal som ho 6rokov, pohodlne spolahlive dobry motor primerana spotreba. fakt super auticko..poctivy japonec skladany v japonsku.

rolands

Počet príspevkov : 32
Age : 47
Registration date : 18.03.2008

Návrat hore Goto down

všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči Empty Re: všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči

Odoslať  autoholik Št marec 27, 2008 10:29 pm

coze? to znamena, ze Picasso nesplna tvoje ocakavania? lebo podla mna je to celkom paradne auticko a rozhodne by som take auto bral skor ako primeru Very Happy
autoholik
autoholik

Počet príspevkov : 43
Registration date : 25.03.2008

Návrat hore Goto down

všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči Empty Re: všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči

Odoslať  mikib Št marec 27, 2008 11:12 pm

jo, len sa modli sa, aby ti nezdochla baterka niekde v lese... bez diagnostiky ju nevymenis Very Happy

mikib

Počet príspevkov : 92
Registration date : 19.03.2008

Návrat hore Goto down

všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči Empty Re: všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči

Odoslať  rolands Št marec 27, 2008 11:17 pm

autoholik napísal:coze? to znamena, ze Picasso nesplna tvoje ocakavania? lebo podla mna je to celkom paradne auticko a rozhodne by som take auto bral skor ako primeru Very Happy


Milan to nieje o tom, ale nechcem videt c4 o 10 rokov, podla mna to bude nepouzitelne krabica, NP je dnes este stale fukncne normal auticko

rolands

Počet príspevkov : 32
Age : 47
Registration date : 18.03.2008

Návrat hore Goto down

všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči Empty Re: všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči

Odoslať  mikib Št marec 27, 2008 11:33 pm

japonci si hlavne nekomplikuju zivot riadiacimi jednotkami este aj na otvaranie dveri... napr naslapane auta ako evo a impreza maju tak jednoduchu elektroniku, ze tam sa nema co pokazit pomaly...

mikib

Počet príspevkov : 92
Registration date : 19.03.2008

Návrat hore Goto down

všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči Empty Re: všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči

Odoslať  autoholik Pi marec 28, 2008 12:35 am

tak to je jasnacka. je vseobecne zname, ze stare jednoduche auta vydrzia podstatne viac ako tie dnesne cukriky. osobne mam seicento tiez preto, lebo okrem imobilizera a stieracov tam nemam skoro ziadnu elektroniku Very Happy a auto ma este nikdy nenechalo v štychu.
Roland, ale zas v dnesnych autach je to o luxuse a prave spominanej vybave..takze mozno keby si kupil holu verziu, tak o tych 10r este tak zle na tom nebude. Ale podla toho co som cez sklo v C4 videl,tak by som to tvoje skoro nazval elektro-mobil Very Happy
A este som fakt zvedavy, ako dopadne taky Auris o par rokov. Ked ich reklamna kampan bola v duchu, ze zacinaju novu eru, novy model a bla bla....tak ci to tam pomenili a nebude sa im to kazit ako v ostatnych autach.
Poznam minimalne troch ludi, z ktorych dvaja siahli na nove Bravo !!! len preto, ze novemu nazvu nedoverovali. skratka ked toyota stopla pokracovanie legendy....kde tam bude pes zakopany.
autoholik
autoholik

Počet príspevkov : 43
Registration date : 25.03.2008

Návrat hore Goto down

všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči Empty Re: všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči

Odoslať  autoholik Pi marec 28, 2008 12:39 am

mikib napísal:jo, len sa modli sa, aby ti nezdochla baterka niekde v lese... bez diagnostiky ju nevymenis Very Happy

...no to sa ja modlim nielen v lese, ale kdekolvek, lebo moja baterka je tak stara ako auto, t.j 9 rokov Exclamation
vsetci mali zo mna v robote srandu, ked som ju cez inventuru vybral cez den z auta aby do vecera neumrela Very Happy
autoholik
autoholik

Počet príspevkov : 43
Registration date : 25.03.2008

Návrat hore Goto down

všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči Empty Re: všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči

Odoslať  mikib Pi marec 28, 2008 11:57 pm

kamos ma lagunu, ktoru volame chuck norris... to auto ma uz asi 400 tisic a stale ide, svina... baterka, co ma 9 rokov, to som este nevidel, tiez to bude asi z edicie chuch... moj rekrd je 7, ale to bola este stara komunisticka akuma...

mikib

Počet príspevkov : 92
Registration date : 19.03.2008

Návrat hore Goto down

všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči Empty Re: všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči

Odoslať  autoholik Po marec 31, 2008 3:55 pm

ja zas poznam chlapika, ktory ma na berlingu 1,4 benzin!! najazdenych uz nieco vyse 400.000 bez akejkolvek GO. menil len drobnosti na podvozku a podobne blbosti.
druhy pripad...jeho druhe auto v rodine...cca 4-rocna micra je vadna uz od vyroby. kriva naprava!!! a nasledne zjazdenie gum za dva roky a nepravidelne, taha to do strany, teraz pri 80ooo menil rozvodovu retaz a na tom aute sa toho sype a sype!!!
takze nie je japonec ako japonec Exclamation
autoholik
autoholik

Počet príspevkov : 43
Registration date : 25.03.2008

Návrat hore Goto down

všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči Empty Re: všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči

Odoslať  mikib Pi apríl 18, 2008 9:03 am


mikib

Počet príspevkov : 92
Registration date : 19.03.2008

Návrat hore Goto down

všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči Empty Re: všetko dobré na štyroch kolesách má šikmé oči

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.