Inter Cars FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prečo každý pri kúpe výfuku chce len a len cenu??

4 posters

Goto down

Prečo každý pri kúpe výfuku chce len a len cenu?? Empty Prečo každý pri kúpe výfuku chce len a len cenu??

Odoslať  rolands So marec 22, 2008 1:29 am

Tak toto je asi jediná vec na aute kde aj ten najvačší zástanca kvality začne váhať a siahˇa k lepšej cene...prečo??

rolands

Počet príspevkov : 32
Age : 47
Registration date : 18.03.2008

Návrat hore Goto down

Prečo každý pri kúpe výfuku chce len a len cenu?? Empty Re: Prečo každý pri kúpe výfuku chce len a len cenu??

Odoslať  Miki So marec 22, 2008 2:33 am

ja mám drahé zvody, drahú strednú časť a drahý koncový tlmič Laughing . Zvody cca 15tis čk, stred 8tis sk, koniec 11tis čk

Miki

Počet príspevkov : 35
Registration date : 19.03.2008

Návrat hore Goto down

Prečo každý pri kúpe výfuku chce len a len cenu?? Empty Re: Prečo každý pri kúpe výfuku chce len a len cenu??

Odoslať  mikib Ne marec 23, 2008 12:05 am

z daleka nie jedina.... moje prve pokusy s vyfukmi home made skoncili asi tak, ze karburatorove auto, zralo z 8 povodnych 13 po "upgrade" vyfuku, auto neslo a hucalo tak, ze ani zosik nepomahal... a pri 2500 tak horela zmes vo vyfuku, ze ALS na wrc sa mohlo prist ucit.. :-D odvtedy som dost opatrny v lacnych garazovych upravach...

mikib

Počet príspevkov : 92
Registration date : 19.03.2008

Návrat hore Goto down

Prečo každý pri kúpe výfuku chce len a len cenu?? Empty Re: Prečo každý pri kúpe výfuku chce len a len cenu??

Odoslať  GGabo Ut apríl 15, 2008 7:30 pm

zalezi na ake auto to pojde pri turbomotore mu to az tak nevadi ked to prerobis ale pri atmosfere to uz je ine tam vies viac pokazit ako pomoct... a nevidim rozdil vo vyfuku drahom a lacnom ak vydrzi lacny tolko ako drahy nieje co riesit jedine otazka casu tu je nic viac

GGabo

Počet príspevkov : 8
Registration date : 15.04.2008

Návrat hore Goto down

Prečo každý pri kúpe výfuku chce len a len cenu?? Empty Re: Prečo každý pri kúpe výfuku chce len a len cenu??

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.