Inter Cars FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Večná téma : zapalovacie sviečky

4 posters

Goto down

Večná téma : zapalovacie sviečky Empty Večná téma : zapalovacie sviečky

Odoslať  rolands So marec 22, 2008 1:26 am

Tak a tu som celkom zvedavi ako dopadne mini test skúseností, tak že? NGK , DENSO, BOSCH, EYQUEM, BERU, BRISK... ktora značka je No1?

rolands

Počet príspevkov : 32
Age : 47
Registration date : 18.03.2008

Návrat hore Goto down

Večná téma : zapalovacie sviečky Empty Re: Večná téma : zapalovacie sviečky

Odoslať  Miki So marec 22, 2008 2:27 am

ja som velmi spokojny s Denso iridium

Miki

Počet príspevkov : 35
Registration date : 19.03.2008

Návrat hore Goto down

Večná téma : zapalovacie sviečky Empty Re: Večná téma : zapalovacie sviečky

Odoslať  mikib Po marec 24, 2008 12:10 am

rolands napísal:Tak a tu som celkom zvedavi ako dopadne mini test skúseností, tak že? NGK , DENSO, BOSCH, EYQUEM, BERU, BRISK... ktora značka je No1?

ja som robll pokusy na briskoch, z toho dovodu, ze boli lacne, ked sa mi nepacili, vyhodil som, dal ine a tak si nasiel sviecky, ktore sa mi pacili... jeden cas som tam mal aj brisky z imprezy, ktore vyrobca poslal majitelovi po tom, co mu poslali nejake absolutne nevhodne, ale boli moc studene a po nejakej dobbe nestihali v rezime plneho vykonu (ak felda nejaky ma Very Happy ) a motor vynechaval pod plny plynom... na trvale pouzivanie by som odporucal ja bud NGK, alebo DENSA.. len tie su na pokusy trosku drahsie Smile s BOSCH som mal niekolko neprijemnych skusenosti-dost casto ich bolo treba cistit, co na impreze, kde je boxer motor je trosku nepohodlne...

s eyquem, ani beru nemam skusenosti, este championy sa pomerne dost predavaju, ja vsak preferujem NGK pre jednoduchost znacenie-velmi lahko sa hlada nahrada, ak sviecka nevyhovuje...

mikib

Počet príspevkov : 92
Registration date : 19.03.2008

Návrat hore Goto down

Večná téma : zapalovacie sviečky Empty Re: Večná téma : zapalovacie sviečky

Odoslať  GGabo Ut apríl 15, 2008 7:36 pm

jednoznacne DENSO do sportoveho auta a do serioveho nieje ocom hocico tam treba dat priklad BRISK dava do prvovyrobi LAMBORGINY seriovo svoje sviecky nieje ocom alebo aj do Fabie a felicie davala Brisk sviecku. NGk nieje ocom Bosch tkaisto champion takisto proste seria je jedno co tam je ak upravene auto tak nejake IK20 a je pokoj priklad audi...

GGabo

Počet príspevkov : 8
Registration date : 15.04.2008

Návrat hore Goto down

Večná téma : zapalovacie sviečky Empty Re: Večná téma : zapalovacie sviečky

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.